• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/brttuning/
  • https://www.twitter.com/@BrtTuning
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret11356

BRT tuning oto yıkama ve araç bakım uygulama merkezi, Ceyhan’da hizmete girdi.

BRT TUNİNG UYGULAMA MERKEZİ AÇILDI

 

BRT tuning oto yıkama ve araç bakım uygulama merkezi, Ceyhan’da hizmete girdi.

Uzun yıllardır araç modifiyesi bakımı konusunda kendini kanıtlayan Biran Uzel geçtiğimiz gün Ceyhan'da BRT tuning Uygulama Merkezinin Ceyhan inönü bulvarı Foto Oktay yanında açılışını yaptı.

Ceyhan'da oto bakım, temizlik ve modifiye  hizmetini tek çatı altında toplayan BRT tuning Uygulama Merkezi , oto iç dış yıkamanın yani sıra Boya Koruma, Pasta&cila, Kaput koruma filmi, Anti-bakteriyel detaylı iç temizlik, Çizilmez cam filmi, Far temizliği hizmeti veriyor. ‘Bizim için değerlisiniz’ sloganıyla hizmet veren BRT tuning oto yıkama, bakım ve uygulama merkezi, isteyen müşterilerinin araçlarını adreslerinden alıp, bakım sorası tekrar adrese bırakıyor.

Ayrıca müşteriler , www.brttuning.com web sayfasından on-line randevu alarak işlerini aksatmadan araçlarının bakımını yatırabiliyorlar.

 

ELİT BİR YER AÇAMAK İSTEDİK

BRT tuning Uygulama Merkezi sahibi  Birant Uzel "Ceyhan’da araç bakım, temizlik ve modiye hizmetlerini tek çatı altında topladık. Son teknoloji ekipman ve kalitesi tescillenmiş markalı ürünler kullanarak deneyimli ekibimizle Normal oto yıkmalar değil, hızlı pratik daha özenli ve elit bir yer yapmak istedik. İnşallah hayırlısıyla iyi işler yaparız” dedi.

 733 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
İLK GÜNKÜ GİBİ