• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/brttuning/
  • https://www.twitter.com/@BrtTuning
Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret11356

BOYA KORUMA FİLMİ (Kaput Filmi)BOYA KORUMA FİLMİ

Kullandığımız kaput koruma filmi Poliürethan Malzemeden üretilmiş olup üstün teknoloji ile, darbe sönümlemesini ve parlaklığı ön planda tutar.

Türkiye araç koruma sektöründe, çeşitli firmalar sadece ucuz olması nedeni ile darbe sönümlemesi olmayan, dolayısı ile kalınlığı çok daha ince, aslında koruma özelliği olmayan PVC (Polyvinyl Chloride) den reklamcıların kullanımı için üretilmiş kaplama folyolarını, otomobillere Boya Koruma Filmi olarak sunmakta ve otomobil sahiplerine tüm bu bilgileri vermeden, malzeme ve ürün farklılıklarını anlatmadan, satış odaklı ucuz ürün sunmaktadırlar. Kullanıcılar ise bu detayı bilmedikleri için hem boya koruma filmi yaptırdıklarını zannetmekte, hem de aynı ürünü çok daha ucuza yaptırdıklarına inanmış olmaktadır. Konuyu bilmeyenler için uygulanan filmi ölçme imkanı veya gözle görünce anlama imkanı yoktur., bu nedenle onlar için her iki üründe sonuçta boyanın üzerine kaplanmış şeffaf bir filmdir. Ancak uzun vadede korumanın gerçekten olmadığını  gördüklerinde ise artık çok geçtir.
 
Ceyhan'da bir ilk  ve  amacı otomobilleri korumak olan BRT tuning'in  sunduğu Boya Koruma Filminin özelliği  boyayı araca estetik katarak korumaktır. 
İLK GÜNKÜ GİBİ