• https://www.facebook.com/brttuning/
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905077164993
  • https://www.twitter.com/@BrtTuning
  • https://www.instagram.com/brttuning/
  • https://www.youtube.com/channel/UCGNJFvZV022a9j6W-G546tA?view_as=subscriber

Adres: İnönü Bulvarı No: 132 Ceyhan/Adana
Telefon: 0.507 716 49 93UYGULAMALARIMIZ

BRT TUNİNG UYGULAMA MERKEZİ'NDE otomobiller için uygulanan en temel boya koruma uygulamasıdır. 
Otomobil koltuklarının kirli olması çok hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkması yanında aynı zamanda ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir.
Standart oto yıkama uygulamasına ilave olarak yapılan hızlı cila uygulamasını içeren CİLALI YIKAMA  ile otomobiller her zaman pırıl pırıl.
Boyayı seyir halindeyken çarpan taşlardan, manevra yaparken yaşanan sürtme ve çeşitli nedenlerle oluşan çiziklerden korumanın en etkili yolu ise onu boya koruma filmi ile kaplamaktır.
Far - Stop Temizleme uygulaması özellikle  geceleri sürüş emniyeti açısından önem taşıyan bir işlemdir.  Sararan farlar görüşü büyük oranda etkilemektedir.
BRT TUNİG UYGULAMA MERKEZİ'nin, motor temizliği için kullandığı özel olarak üretilen  Motor Temizleyici ile pırıl pırıl bir motora sahip olmak mümkün.

BOYA KORUMA FİLMİ (Kaput Filmi)BOYA KORUMA FİLMİ

Kullandığımız kaput koruma filmi Poliürethan Malzemeden üretilmiş olup üstün teknoloji ile, darbe sönümlemesini ve parlaklığı ön planda tutar.

Türkiye araç koruma sektöründe, çeşitli firmalar sadece ucuz olması nedeni ile darbe sönümlemesi olmayan, dolayısı ile kalınlığı çok daha ince, aslında koruma özelliği olmayan PVC (Polyvinyl Chloride) den reklamcıların kullanımı için üretilmiş kaplama folyolarını, otomobillere Boya Koruma Filmi olarak sunmakta ve otomobil sahiplerine tüm bu bilgileri vermeden, malzeme ve ürün farklılıklarını anlatmadan, satış odaklı ucuz ürün sunmaktadırlar. Kullanıcılar ise bu detayı bilmedikleri için hem boya koruma filmi yaptırdıklarını zannetmekte, hem de aynı ürünü çok daha ucuza yaptırdıklarına inanmış olmaktadır. Konuyu bilmeyenler için uygulanan filmi ölçme imkanı veya gözle görünce anlama imkanı yoktur., bu nedenle onlar için her iki üründe sonuçta boyanın üzerine kaplanmış şeffaf bir filmdir. Ancak uzun vadede korumanın gerçekten olmadığını  gördüklerinde ise artık çok geçtir.
 
Ceyhan'da bir ilk  ve  amacı otomobilleri korumak olan BRT tuning'in  sunduğu Boya Koruma Filminin özelliği  boyayı araca estetik katarak korumaktır.